2016 Dantelli Bluz Modelleri

 

Bayanların çok büyük bir kısmı dantelli kıyafetlerin albenisine kendilerini kaptırırlar. Dantelli kıyafetlerden öne çıkan trendler arasında yer alan dantelli bluz modelleri oldukça şık durmakta. Peki hangi renkler ve hangi kesim bluzlar yeni sezonda trend halinde?

2016 dantelli bluz modelleri, dış kıyafet tasarımlarında oldukça iddialı modelleri ile bütün gözleri kendine çevirmeyi başarıyor. Kol ve sırt güpürlü, dantelli bluz modelleri oldukça şık durmakta. Renk tasarımları olarak beyaz ve mavi renkleri en çok göreceğimizi söyleyebiliriz.

Şık bir jean pantolon ve beyaz bir dantelli bluz kombini,

Beyaz şık bir etek ile kırmızı dantelli bluz modeli çok zarif duracak kombinler oluşturabilecektir. Birbirinden özel dantelli bluz ile öne çıkan tasarımcılar kadar bir çok kaliteli markanın ürünleri de bir hayli iddialı.

modelleri içinde en çok göz alan modellerden biriside, şifon detaylı olarak karşımıza çıkmakta. İşte birbirinden şık güpürlü bluz modelleri:

Bir önceki yazımız olan Patırtı Bluz Modelleri 2015 başlıklı makalemizde 2015 Patırtı Bluz, En Güzel Patırtı Bluz Modelleri ve Patırtı Bluz hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

2016 Dantelli Bluz Modelleri

2 - “2016 Dantelli Bluz Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir