2016 Balo Elbise Modelleri

Bayanların önemsediği ve özenle hazırlandığı günler vardır.Bunların en başlarında mezuniyet baloları en başı alabilir diyebiliriz. Özellikle genç kızların çok önem gösterdikleri en ince detayına kadar hazırlandıkları bu özel ve güzel günlerde bir çok seçeneğimiz olacaktır.

Balo elbise modelleri içinde en önemlisi yaşımıza ve tarzımıza en uygun içinde en rahat edebileceğimiz balo elbise modellerini seçebilmemizdir. Bu seçenekler içinde straplez , kabarık ve taşlı balo elbise modelleri ön plana çıkmaktadır. Genç kızların tercihi genelde bu yönde olmaktadır. Bu tarz elbiseler ince topuklu ayakkabı , elbisenin şıklığını geride bırakmayacak daha çok ön planda tutacak sade takı ve bir avuç içi çantayla kombini yapılabilir. Ayrıca uzun tül detaylı incili bir balo elbisesi de çok rahatlıkla tercih edilebilir. Bu tarz bir elbiseyi de süslü olduğu incilerin rengine sahip topuklu bir ayakkabı ve küçük bir el çantası ile kombine yapılabilir. Bunların yanı sıra daha sade bir balo elbisesi tercih ettiğimizde elbisemize uygun şık taşlı bir avuç içi çantası ve aynı şekilde taş detaylı topuklu bir ayakkabı ile tamamlayıp tarzımızı ortaya koyabiliriz.

Balo elbise modellerinde bazılarında ise her zaman gözde olan önü kısa arkası uzun elbiselerde tercih edilebilir. Bu tarz balo elbiseleri her dönem yeni  modeller eşliğinde kendini göstermektedir.

 

Bir önceki yazımız olan Kısa Kollu Elbise Modelleri 2016 başlıklı makalemizde 2016 Kısa Kollu Elbiseler, Elbise Modası 2016 ve Kısa Kollu Uzun Elbise Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

2016 Balo Elbise Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir