2015 Zımba Detaylı Bot Modelleri

İnce Topuklu 2015 Zımba Detaylı Bot Modelleri

İnce Topuklu 2015 Zımba Detaylı Bot Modelleri

Kış mevsimi giderek yaklaşıyor ve bayanların da bu duruma bir an önce hazırlanması gerekiyor. Aksi halde soğuk havaların hiç tahmin etmediğiniz bir zamanda aniden bastırması ile hazırlıksız yakalanabilirsiniz. Hal böyle olunca da ilk olarak bot probleminin ortadan kaldırılması gerekecek. Bayanlar için alınacak olan botun koruyucu özellikleri kadar görsel açıdan da belli bir tatmin seviyesini sağlayabiliyor olması son derece önemlidir. Peki, şık bir bot almak isteyenlerin ilk olarak bakmaları gereken modeller hangileridir? Piyasadaki bot modelleri arasında sizler için en ideal ürünler genel olarak zımba detaylı botlar olacaktır. Hem görselliği sizi mutlu edecek hem de işlevsel özelliklerinden faydalanabileceksiniz.

2015 zımba detaylı bot modelleri dendiğinde ilk olarak akla gelen ürünler topuklu botlar olacaktır. Görsellik noktasında topuklu botlar sizlere tam da istediğiniz sonuçları verecektir. Bunun yanı sıra bir de ayakkabının tamamıma yayılmış bir şekilde zımba detayı kullanılmış olması topuklu bot modellerinin çok daha başarılı bir görselliğe ulaşmasını sağlayacaktır.

2015 zımba detaylı bot modelleri arasında bir diğer alternatif ise zımba detaylarının bölgesel olarak uygulandığı ürünlerdir. Bu tarz botlarda ağırlıklı olarak topuk bölgesinde zımba detayları ile karşılaşmak mümkündür. Fakat kar ve buz gibi kış mevsiminde sık görülen durumlarda kullanabileceğiniz düz tabanlı bir bot arıyorsanız eğer zımba detaylarının botun uç kısmında kullanılmasına özen göstermelisiniz.

Bir önceki yazımız olan Süet Bayan Ayakkabısı Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Pin It

2015 Zımba Detaylı Bot Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir