2015 Yazlık Bluz Modelleri

Yetim Kol Ekru 2015 Yazlık Bluz Modelleri

Yetim Kol Ekru 2015 Yazlık Modelleri

    Havalar ısındıkça bluzların bizler için daha işlevsel bir kıyafet olduğunu görebiliyoruz. Bizi fazla bunaltmayan aynı zamanda da çok şık kombinler yapmamıza imkan sağlayan bluz modeller içerisinde yazlık tarzdakiler önümüzdeki dönem en fazla tercih edeceğimiz ürün grubu olacaktır.

   2015 yazlık bluz modelleri sıcak havalarda adete imdadınıza yetişecek bir ürün grubu. Şuan için havalar her ne kadar fazla sıcak olmasa da ilerleyen günlerde bunatıcı sıcaklarla baş başa kalacağız. Bu durumda ise yazlık bluzları tercih etmiş olmak çok mantıklı gözüküyor. Özellikle kolsuz bluzlar bu senenin yaz trendleri içerisinde güçlü bir yere sahip. Daha çok açık renklerin tercih edildiği 2015 senesi pudra, yavruağzı, krem ya da bej gibi alternatif renkler sunuyor. Bu sayede hem sade hem de zarif kombinler yapabilmek mümkün oluyor. Bu sene önü kısa, arkası ise uzun bluzlarında sokak modasında sıklıkla tercih edildiğine şahit oluyoruz. Bu yüzden sözünü ettiğimiz tarzdaki modellere göz gezdirmenizde fayda var.

2015 yazlık bluz modelleri içinde çiçek desenli elbiseleri göz ardı etmek çokta mantıklı olmayacaktır. Söz konusu yaz mevsimi trendleri olduğunda çiçek desenleri sokak modasının en fazla tercih edilen detaylarından birisi oluyor. Bunun yanı sıra zincir detaylı bluzlarında sezon içerisinde sıklıkla tercih edildiğine şahit olacağınız. Bu yüzden bir an evvel dolabınızda zincir askılı bluzlara yer açmak sizin için iyi olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Olgun Orkun Yeni Sezon Bluz Modelleri başlıklı makalemizde , En Güzel Bluzlar ve Olgun Orkun hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

2015 Yazlık Bluz Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir