2015 Kimono Modelleri

    Sokak modasını yakından takip eden bayanların çok iyi bildiği gibi kimonolar son dönemin en popüler kıyafetleri arasında yer alıyor. Uzak doğu kültürünün bir eseri olan , ülkemizde de bayanlar arasında hızla yayıldı ve şu sıralar sıklıkla tercih ediliyor.

   2015 kimono modelleri genel yapı itibariyle desenlerin çok fazla kullanıldığı rengarenk ürünlerden oluşuyor. Yani bu tarz kıyafetleri severek giyen bir bayansanız kimonoların tam da size göre olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle de sıcak havaların geldiği şu günlerde açık renkli kimonolara göz gezdirmenizi tavsiye ediyoruz. Beyaz üzerine gene nispeten açık tonlarda uygulanan desenler gerçekten şık bir görünüme sahip. Eğer ki bu kimonoyu doğru parçalar ile kombin yapabilirseniz elde edeceğiniz sonuçta bir o kadar başarılı olacaktır.

2015 kimono modelleri içinde yer alan püskül detaylı ürünlerin de görsellik açısından çok başarılı olduğunu söyleyebiliyoruz. Püsküller sayesinde kombininize biraz daha hareket kazandırılabiliyor ve bu görüntünün sizinde çok hoşunuza gideceğiniz düşünüyoruz. Aynı zamanda koyu renkli modellerinde sokak modasında sıklıkla tercih edildiğini söylemekte fayda var. Özellikle taba rengi kimonolarda çokça kullanılıyor ve elde edilen sonuç son derece tatmin edici diyebiliriz. Son olarak yaz mevsiminin olmazsa olmazı çiçek desenlerinin kimonolarda da karşımıza çıktığını belirtmekte fayda var. Açık renkli fon üzerine kullanılan rengarenk çiçek desenleri şık ve zarif bir görünüm elde edilmesini sağlıyor.

Bir önceki yazımız olan Perspective 2015 Modelleri başlıklı makalemizde 2015 Perspective Modelleri, Perspective ve Perspective Elbise Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

2015 Kimono Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir