2015 Gelinlik Modelleri

   

Uzun Kollu 2015 Gelinlik Modelleri

Uzun Kollu 2015

 

Gelinlik giymek her bayanın hayatı boyunca unutamayacağı bir andır. Bu ölümsüz anı kötü hatırlamak istemiyorsanız eğer gelinlik seçiminizi iyi yapmak zorundasınız. Hal böyle olunca da 2015 senesi içinde evlenmeyi planlayanların şimdiden bir ön çalışma yapması şart oldu diyebiliriz. 2015 senesinde sizleri bekleyen gelinlik modellerine göz attığınız takdirde karşınızda çok kaliteli ve güzel ürünler olduğunu sizlerde fark edeceksiniz. Önümüzdeki sene ciddi manada farklı ve tarz ürünlerin senesi olacağa benziyor. Fakat, gelinlik seçimini yapmadan önce kendi vücut hatlarınızı iyi bir şekilde biliyor olmanızın büyük önem arz ettiğini de hatırlatmamız gerekiyor.

arasında ilk olarak dikkatleri üzerine çeken model balık etekli gelinliklerdir. Bundan önceki senelerde de son derece popüler olan bu ürün önümüzdeki sene taşlarla ve dantellerle desteklenen görüntüsü ile tüm bayanların beğenisini kazanacağa benziyor. Özellikle balık etekli modellerde dikkat genel olarak etek kısmına çekiliyordu. Yeni sene ile birlikte bu durum biraz olsun değişiyor ve göğüs bölgesinde kullanılan taş süslemeler sayesinde dikkatin daha dengeli olarak tüm gelinliğe yayıldığını söylemek mümkün oluyor.

2015 gelinlik modelleri arasında olmazsa olmaz bir model de bahsetmeliyiz. Bu model herkesin tahmin edebileceği gibi straplez gelinlikler ve önümüzdeki senede de birçok bayanın tercihi olacağa benziyor. Özellikle kalp şeklindeki straplez gelinliklere bir göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

 

Bir önceki yazımız olan 2014 Sonbahar Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Pin It

2015 Gelinlik Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir