2015 Crop Bluz Modelleri

2015 Crop Bluz Modeli

2015 Crop Modeli

2014 senesi farklı akımların etkisinde geçti ve daha önceki senelerde her ne kadar bazı bayanlar tarafından kullanılıyor olsa da bayanların geneli tarafından benimsememiş olan crop kıyafetlerin çok popüler hale geldiğine şahit olduk. Crop kıyafetler yani kısa üst kıyafetleri ile farklı bir tarz ve havaya bürünme imkanına kavuşan hanımlar, bu tarzı çok beğendi ve kombinlerinde sıklıkla kullandı. Özellikle alanında crop tarzı ürünleri sıklıkla görebildiğimizi söylemeliyiz. Görüntüsü itibariyle çok çekici bir sonuç elde edebildiğiniz için bu tarz ürünlerin dikkat çekmeyi seven bayanlar tarafından fazlasıyla tutulduğunu söyleyebiliriz.

2015 crop bluz modelleri bu sene olduğu gibi önümüzdeki senede de fazlasıyla popüler olacak gibi görünüyor. Crop tarzı ürünleri hem yazın hem de kışın görebildik. 2015 senesinin ilk döneminde de ile fazlasıyla karşılaşacağız. Özellikle de desenli bluzlar son derece popüler olacak gibi görünüyor. Eğer ki sizlerde dikkat çekmeyi seven bir tarza sahipseniz, desenli crop bluzlara mutlaka göz atmalısınız.

2015 crop bluz modelleri arasında yer alan beyaz renkli sade modeller de birçok kombinin temelini oluşturacak. Beyaz crop bluzları çok farklı kombinlerde kullanabiliyor olmanız sizlere büyük bir avantaj sağlayacak. Aynı zamanda çizgili crop bluzlarında hoş bir alternatif olduğunu aklınızdan çıkartmamalı ve dolabınızda mutlaka bir tane bulundurmalısınız.

Bir önceki yazımız olan 2014 Breton Bluz Modelleri başlıklı makalemizde Bluz Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

2015 Crop Bluz Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir