2015 Çanta Modelleri

Croco Kapaklı Bordo 2015 Çanta Modelleri

Croco Kapaklı Bordo 2015 Modelleri

Çantalar bizler için en önemli aksesuarlardan birisi ve hemen her kombinde olmazsa olmazlar arasında yer alıyor. Hal böyle olunca da bu senenin çanta trendlerini yakalayabiliyor olmak bizler için daha da önemli bir hal alıyor.

   2015 çanta modelleri bizler için sadece bir aksesuar olmanın çok ötesinde ürünlerden oluşuyor. Bu sene çantalar için gerçekten çok ama çok başarılı olacak gibi görünüyor. Özellikle de deri çantaların sokak modasında da sıklıkla kullanıldığını düşünürsek eğer deri ürünlere olan ilgi giderek artacak diyebiliriz. Deri modellerde daha çok koyu renkler tercih etmenizi tavsiye ediyoruz. Bunun yanı sıra toka detaylı ufak çantalarında yaz mevsimi için ideal bir tercih olduğunu söylemek mümkün. Çantalar genel olarak koyu tonlar hakim gibi görünüyor diyebiliriz. Siyah bu noktada en fazla tercih edilen renkler arasında yer alıyor ve bu senenin çanta trendlerinin önemli bir parçası konumunda.

2015 çanta modelleri açık renkli ürünleri tercih etmek isteyen bayanlar için de birbirinden güzel seçenekler sunuyor. Bunlar arasında ilk olarak zımba detaylı çantaların dikkat çektiğini söyleyebiliriz. Son birkaç yıldır eskimeyen bir detay haline gelen zımba, bu senenin çantalarında da karşımıza çıkıyor. Beyaz üzerine altın sarısı zımbaları çok beğeneceğinizi düşünüyoruz. Bunun yanı sıra su yeşilinin de açık tonlu çantalar için güzel bir alternatif olduğunu unutmamakta fayda var diyebiliriz.

Bir önceki yazımız olan Adil Işık Çanta Modelleri başlıklı makalemizde 2015 Adil Işık Çantalar, En Güzel Çanta Modelleri ve Yeni Sezon Çantalar hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

2015 Çanta Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir