2014 Topuklu Bot Modelleri

Botlar yavaştan hayatımıza girmeye başlamış durumda. Havaların giderek soğuması ile birlikte birçok kişinin botları kullanmaya başladığını da görebiliyoruz. Botlar kış mevsiminde en çok kullanacağımız ürünlerden birisi ve bu ürünler arasından kaliteli, şık, zarif bir tane seçebilmek son derece önemli. Yapacağınız kombinin görsel açıdan başarılı sonuçlar verebilmesi için de botların önemi bir hayli fazla diyebiliriz. Görselliği tamamlayıcı ve hatta kimi durumda kombindeki en çok dikkat çeken parça olma özelliği taşıyabilecek bir ürünün kaliteli olmasını hepiniz istersiniz. Bu yüzden de ilk olarak topuklu bot modellerine bakmanızı tavsiye edebiliriz.

2014 herkesin kendi istek ve arzularına göre model bulabileceği geniş bir ürün çeşitliliği ile karşımıza çıkıyor. Birçok bayan için topuklu ayakkabılar vazgeçilemeyecek ürünlerden bir tanesi. Bu durum bot konusunda da devam ediyor ve ince topuklu botların her geçen gün daha fazla tercih edildiğine şahit oluyoruz. İnce topuklu botlar görsel açıdan son derece zarif ve iddialı ürünler olduğu için bayanların beğenisini kazanmaya da devam ediyor.

2014 topuklu bot modelleri içinde bir diğer alternatifiniz ise süet bot modelleri olacaktır. Süet botların narin görüntüsü, doğru bir kombin içerisinde kullanılması halinde dikkat çekici bir görselliğe bürünecektir. Bu yüzden de sizlere tavsiyemiz dikkat çekici renklerdeki süet botları kullanmaktan çekinmemenizdir.

Bir önceki yazımız olan 2015 Zımba Detaylı Bot Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Pin It

2014 Topuklu Bot Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir