2014 Sandalet Modelleri

Zımbalı Sandalet Modelleri

Zımbalı Sandalet Modelleri

Havalar ısındı ve hemen herkes kendisini deniz kenarlarına atmaya devam ediyor. Peki, deniz kenarı bir yerde yada gündelik yaşamda şehir içinde yaşanan keşmekeş sırasında ne tarz bir ürün ayaklarınızı hem rahat ettirecek hem de sıcaktan etkilenmemelerini sağlayacaktır. Biraz olsun bu soruyu düşündüğünüzde cevabı kolaylıkla bulabilirsiniz. Biraz önce sorduğumuz sorunun cevabı tektir ve genele hitap edebilmektedir. Sandaletler bayanların hemen hepsi tarafından benimsenmiş bir üründür ve aynı zamanda başarılı bir görselliğe de sahiptir. Bu yüzden de sokak modasında sıkça karşımıza çıkmaya da devam etmektedir.

2014 sandalet modelleri içinde yer alan ve son döneme damgasını vuran gladyatör sandaletlerinden bahsetmemiz gerekiyor. Farklı yapısı ile piyasaya girdiği ilk andan bu yana büyük bir beğeni toplamayı başarmış bir üründür. Ağırlıklı olarak siyah ve kahverenginin tonlarından oluşan bir renk çeşitliliğinden söz edilebilir. Bunun yanı sıra gladyatör sandaletler belli bir tarza sahiptir ve bu yüzden de bayanların favori ürünlerinden birisi olmayı başarmıştır. Birçok bayan için gündelik yaşamın vazgeçilmezlerinden birisidir diyebiliriz.

2014 sandalet modelleri arasında taş ve boncuk süslemeli modellerde yer alıyor. Bu modeller sayesinde hem rahat edecek hem de parıl parıl bir görüntüye kavuşabileceksiniz. Zaten fazlasıyla dikkat çekici, zarif bir ürün iken bir de taş detaylarının eklenmesi ile çok daha başarılı sonuçlar elde edildiğini söylemek yanlış olmayacaktır.

 

Pin It

2014 Sandalet Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir