2014 Püsküllü Etek Modelleri

Yeni Püsküllü Etek Modelleri

Yeni Püsküllü Etek Modelleri

Moda sektöründe bazı kıyafetler hiçbir dönem asaletini ve popülerliğini kaybetmemek gibi eşsiz bir özelliğe sahiptir. Hangi yıl olursa olsun ya da hangi döneme bakarsanız bakın bazı kıyafetlerin sürekli olarak ön planda olduğunu sizlerde göreceksiniz. Bu kıyafetlerden bir tanesi olarak etekleri göstermek yanlış olmayacaktır. Etekler her dönemde farklı tarzlar ortaya koyarak popüler olmayı başarmış, kalitesini herkese göstermesini bilmiştir. Son dönemde ise etek türleri arasında en çok dikkat çekenlerden bir tanesi olarak püsküllü etekleri söylemek yanlış olmayacaktır. Giderek daha da popüler hale gelen bu modeller ciddi manada şık bir görüntü oluşmayı da başarıyor.

2014 püsküllü etek modelleri  püskül detayları sayesinde çok daha kullanışlı bir yapıya bürünüyor. Püskül detaylar eteğe kombinin genel stiline göre bir şekil alma imkanı sağlıyor. Şöyle ki, spor bir giyim tarzı benimsiyorsanız eğer püskül detaylar sayesinde daha salaş ve sportif bir etek giydiğiniz izlenimi oluşabiliyor. Keza aynı durum püsküllü eteklerin zarif bir bluz ile kombinlenmesi durumunda daha resmi bir görüntüyü ortaya çıkartması için de söylenebilir.

2014 püsküllü etek modelleri ağırlıklı olarak siyah rengin hakimiyetinde diyebiliriz. Siyah renk püskül detaylarının daha bir hoş görünmesini sağlıyor ve şıklığınızı ön plana çıkartıyor. Fakat daha renkli bir model arayanlar için de bolca seçenek olduğu söylenebilir. Desenli püsküllü etekler ise farklılık noktasında zirveyi temsil ediyor.

Bir önceki yazımız olan 2014 Midi Etek Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Pin It

2014 Püsküllü Etek Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir