2014 Çizgili Kıyafet Modası

Belden Bağlamalı 2014 Çizgili Kıyafet Modası

Belden Bağlamalı 2014 Çizgili Kıyafet Modası

   Elbiseler hayatımızın her alanında bizlerle. Birçok bayanın ister gündelik yaşam olsun isterse de özel bir davete giderken tercih edebildiği elbiseler sayesinde hayatlarının kolaylaştığını bile söylemek mümkündür. Çünkü, elbiseler görüntü itibariyle zaten zarif ürünler ve onları kombinlerken çok fazla zorluk çekmiyorsunuz. Alternatif bir kombin yaptığınızda her parçayı birbiriyle uyumlu seçmek kimi zaman çok zor oluyor ve can sıkabiliyor. Fakat kombinlerinde temel parçanız elbiseniz olduğu için onun yanına monte edeceğiniz ufak tefek yardımcı parçalar sayesinde güzel bir görüntü elde edebiliyorsunuz. Elbise modasını takip eden birisi iseniz, son dönemde çizgili elbiselerin bir hayli popüler olduğunun sizlerde farkındasınız demektir.

2014 çizgili kıyafet modası aklınıza gelebilecek her üründe karşınıza çıkabiliyor. İster bir pantolon, ister bir etek, isterseniz de bir hırka. Hepsinde çizgili detaylar mevcut ve bu tarz ürünleri kullanmak size büyük avantajlar sağlıyor. Siyah beyaz çizgili elbiseleri ele alacak olursak eğer, görüntünün şıklığı bir yada fiziğiniz üzerindeki etkilerine değinmek istiyoruz. Eğer ki boy problemi yaşıyorsanız dikine çizgili bir tercihi boyunuzu daha uzun göstermenize olacak sağlayacaktır. Keza aynı durum kilo problemi yaşayanlar içinde geçerlidir.

2014 çizgili kıyafet modası içinde yer alan eteklerinde görüntü itibariyle çok iddialı olduğunu belirtmeliyiz. Eteklerde kullanılan çizgi deseni, çok daha modern ve tarz bir görüntüye bürünmenize olanak sağlayacaktır.

Bir önceki yazımız olan Siyah Zara Elbise Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Pin It

2014 Çizgili Kıyafet Modası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir