2014 Balık Etekli Abiye Modelleri

Yeşil Balık Etekli Abiye Modelleri

Yeşil Balık Etekli Abiye Modelleri

 

Sizlerde giyeceğiniz abiyenin iddialı bir görüntü oluşturmasını mı istiyorsunuz? Eğer bu soruya “evet” şeklinde cevap veriyor fakat ne tarz bir abiyenin sizleri bu isteğe ulaştıracağı noktasında kafa karışıklığı yaşıyorsanız sizlere büyük bir kolaylık sağlayacağımızı söyleyebiliriz. Bu bahsettiğimiz başarılı sonucu olağan hale getirecek abiye modeli olarak balık etekli abiyeleri sizlere söyleyebiliriz. Ciddi manada çekici bir görüntünün oluşmasına imkan sağlamakla beraber şık bir görüntünün de hayat bulmasına olanak sağlanacağını aklınızdan çıkartmamalısınız. Kısacası herkesin istediği iki özelliğin tek bir ürün grubundan bulunuyor olması eminiz ki yüzünüzü güldürecektir.

2014 balık etekli abiye modelleri hakkında modellerden bahsetmeden önce uyarıda bulunmamız gerekiyor. Balık etekli abiyeleri başkalarının üzerinde gördüğünüz zaman adeta büyülenebilirsiniz. Fakat bu durum aynı modellerin sizde de başarılı sonuçlar vereceği anlamına gelmiyor. İlk olarak balık etekli modellerin vücudu komple sarmakta ve hatlarınızı ortaya çıkartmaktadır. Eğer ki, ince bir yapıya sahip değilseniz yada kum saati tipi vücudunuz yoksa balık etekli abiyeler sizde tam anlamıyla felaketle sonuçlanabilecektir.

2014 balık etekli abiye modelleri arasında en çok dikkat çeken ürünlerden bir tanesi olarak taş süslemeli abiyeleri gösterebiliriz. Taş detaylar sayesinde çok daha göz kamaştıran bir sonuç elde edebilir ve bir bakanın dönüp bir kere bakmasını sağlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon Dantelli Abiye Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Pin It

2014 Balık Etekli Abiye Modelleri

2 - “2014 Balık Etekli Abiye Modelleri

  1. Saks Mavisi Balık Etek PArlka Taş İşlemeli abiyenizin fiyatını öğrenmem mümkün mü acaba. Bir almak istersem nereden siparis verebilirim?

    • Merhaba Özlem Hanım, maalesef satış yapmamakta en trend moda ürünlerini sizlerle paylaşmaktayız, özel tasarım ürünler için kendi stilistlerinizden veya terzilerinizden yardım alabilirsiniz…İlginiz için teşekkür eder, bizi takip etmenizi dileriz 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir