18 Yaş Bayan Elbise Modelleri 2016

Kemer Detaylı Çok Zarif Genç Elbise Modelleri 2016

Kemer Detaylı Çok Zarif Genç 2016

Genç bayanların en büyük tutkusu modayı yakın takiptir. Özellikle sokak modası trenlerini yakından takip eden hanımlar, ayakkabıdan, şık elbise tasarımlarına; aksesuar seçiminden, makyaj detaylarına kadar oldukça itinalı davranır. Bu noktada sokak modasında öne çıkan en güzel kombinlerde dikkat edilecek noktalara birlikte göz atacak olursa:

18 Yaş Bayan 2016, baharı capcanlı ve kıpır kıpır renklerle getiriyor. Sokak modası için özellikle çiçek desenli mini boy tasarımlarla geliyor.

Örnek bir kombin için sokak modasında öne çıkan çiçek desenli midi boy elbise, bez desenli şık bir ayakkabı, sade bir makyaj ve açık saçlar oldukça zarfi duracaktır.

Feminen bayanlar için ise stiletto ayakkabı tasarımları oldukça uygun olacaktır. Sokak modası için 18 yaş bayan 2016 bir diğer öne çıkan noktası ise zincir detaylı küçük çanta modelleri olacaktır.

Çiçek Desenli Askılı Yazlık 18 Yaş Elbise Modelleri

Çiçek Desenli Askılı Yazlık 18 Yaş Elbise Modelleri

18 yaş bayan elbise modelleri 2016,  pembe, saks mavisi, kırmızı ve çiçek desenler kadar, tül detaylı elbise tasarımları ile de bir hayli iddialı durmakta. Özellikle mini tasarımların üzerine gelecek tül detaylar oıldukça şık durmaktadır.

Sizler için derlediğimiz sizlere bu yılla ilgili fikir verecek birbirinden güzel 18 yaş bayan elbise modelleri 2016 modellerini ise şu şekilde paylaşabiliriz.

Bir önceki yazımız olan 2016 Balo Elbise Modelleri başlıklı makalemizde Balo Elbiseleri 2016 ve En İddialı Balo Elbiseleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

18 Yaş Bayan Elbise Modelleri 2016

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir